לימדו את השיטה לניהול אתר משלכם
אין סיבה לשלם כל כך הרבה על נוכחות באינטרנט!

 
המטרה – הדרך והתוצאה
בואו נדבר לרגע על השילוב בין האתר האידיאלי עבורך לבין הדרך הייחודית שלי ב- ToysterMedia אשר בסופה ניצור יחד אתר דינמי עם ערך מוסף.
ישנם אין ספור אתרים יפים, יש הרבה אתרים מעניינים, כאלו שמתעדכנים כל העת לפי תחום עניין כזה או אחר ותמיד יש גם את האתרים שנוכחותם מורגשת במיוחד. אם האתר שלך יצליח להוביל גם בויזואליות שלו, גם ברלוונטיות שלו וגם בנוכחות הדינמית שלו - השגת את המטרה.
בעבר הלא רחוק, אתר היווה לא יותר מכרטיס ביקור, אם אתה שם – אתה קיים. כיום זה כבר לא מספיק.
צריך הרבה יותר מ"פנים יפות" כדי לשרוד בשוק תחרותי שממציא את עצמו בכל תקופה מחדש – מצד שני, היום מוצעים כלים וטכנולוגיות נגישים ופשוטים יותר גם לאלו שלא נולדו עם עכבר ביד.
בחנתי שיטות שונות לבניית מערכות ניהול אתרים והחלטתי ב-ToysterMedia להתמקד בכזו המאפשרת גם מגוון רחב של פתרונות מצד אחד, וגם ידידותיות ופשטות הפעלה. בין לקוחותינו ניתן למצוא נשים וגברים בגילאים שונים, גם כאלה שהרקע שלהם במחשבים מסתכם בשליחת מייל.
עפ"י שיטתי - מספיקות שתי פגישות בנות שעה וחצי כל אחת, כדי ללמוד ולהכיר את מערכת ניהול האתר. בנוסף, גם לאחר שהאתר כבר יהיה באוויר תוכלו להיעזר בי ובמרכז ההדרכה של ToysterMedia. בכל נושא שקשור למערכת הניהול. הנה סרטון הדרכה לדוגמא.
[תעשו רושם]
הזכרתי את התפתחות הטכנולוגיה והשינויים בעולם האינטרנט, אך חשוב שלא לשכוח שהרושם הראשוני, כמו בכל תחום, גם כאן, הוא זה שקובע! לפני הכל, האתר שלך צריך להיראות מעולה, ולהיות נוח לתפעול. המראה, ה"שימושיות" והתוכן של האתר שלך בראש מעייניי ולמעשה מהווים את תחום התמחותי בלימודיי בארץ ובחו"ל (בארץ בקמרה אובסקורה ובחו"ל בלימודי תואר שני ב-School of Visual Arts בניו יורק). אני מאמין בשמירה על פשטות וישירות ומסיבה זו בחרו בי בחברת Forever Living Products לבנות ולתפעל את אתר הבית שלהם וממשיכים להמליץ עליי לכל אחד מאלפי המשווקים שלהם שחפץ באתר אישי.
והנה כמה אתרים נוספים שבניתי ב- ToysterMedia בשנה האחרונה:
שרי צרפתי נגה של הלב בן-ישי הנדסה
אלה ארנון
קיבוץ שריד


 

[תקדמו]

לאחר שדיברנו על עיצוב וטכנולוגיה – נשארה "הצלע השלישית": "קידום אתרים" – וכשמדברים על "קידום אתרים" מתכוונים לשתי צורות של קידום ההופעה במנועי חיפוש: "אורגני" ו"ממומן".
קידום אורגני = בנייה "נכונה" של האתר וניצול נבון של משאבים העומדים לרשותך ברשת אשר ידרגו האתר שלך במיקום גבוה משל מתחרים – בעזרת הדרכה נכונה שמקבל כל אחד מלקוחותינו, תוכלו גם אתם ללמוד לעשות את פעולת הקידום האורגני בעצמכם.
קידום ממומן = פרסום מודעת מילים הפונה ישירות לקהל היעד שלך. בפגישה הרביעית בהדרכה נעסוק רק ביצירת "מודעות מילים" - נעשה יחד את הצעד הראשון ונלמד כיצד עושים את זה בצורה פשוטה, ובכוחות עצמינו.
 

השיטה
בעיניי הדרך לא פחות חשובה מהתוצאה. המטרה שלי היא שבפרק זמן קצר תדעו כיצד לעדכן את האתר בעצמכם. שיטה זו דורשת מכם גישה אקטיבית, רצון ללמוד ולהבין ברמה מינימלית כיצד לנהל את האתר. בתמורה תשתחררו בהדרגה מכבליהם של בוני האתרים.

[התהליך מורכב מ-4 מפגשים]
במפגש הראשון נבין מהם הצרכים שלך (אפיון האתר), כיצד האתר צריך להיראות ונדבר על התכנים לאתר. כמו כן, נדבר על שמות "מתחם" (דומיין) אפשריים .
בין המפגש הראשון לשני אשלח לך סקיצה לאישור מראה האתר, כך שבמפגש הבא נוכל לעבוד ישירות על האתר האמיתי שלך .
במהלך שני המפגשים הבאים נדבר על מערכת ניהול התוכן. "מערכת ניהול התוכן" מאפשרת לעדכן את האתר, לעקוב אחרי סטטיסטיקות שונות, להוסיף או לשנות כלים שמופיעים באתר ועוד. בין שני המפגשים ולאחריהם נתרגל נושאים שונים בעזרת סרטוני וידאו.
במפגש השלישי, נצלם סרטון וידאו בכיכובך שיופיע בדף הנחיתה שלך.
במפגש הרביעי נדבר על קידום האתר, נבין מהם הכלים העומדים לרשותנו, וכיצד ניתן לנצל כלים נוספים "חינמיים" ברשת. נדבר על דף נחיתה ודף מכירה. נייצר קמפיין פרסומי בגוגל ונלמד כיצד לעקוב אחריו ולשנותו בהתאם להקלקות.
כמו שאתם רואים, מדובר בתהליך קצר וידידותי, עם מעט שיתוף פעולה מצידך תוכלי תוך 30 ימים לנהל אתר משלך!

מפגש ראשון ללא התחייבות

אני מזמין אותך לפנות אליי באופן אישי עם כל שאלה לנייד 054-4602-765
או להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך במהירות האפשרית:

את הצעד הראשון כבר עשית 
הצעד הבא פשוט לא פחות: בוא/י למפגש הראשון בסטודיו של ToysterMedia ללא כל התחייבות מצידך!
מחיר החבילה: 4,750 ₪
והוא כולל:
• אתר עם מערכת ניהול תוכן 23 עמודים, עד 5 תיבות דואר וכלים רבים כמו פורום, אלבום תמונות, מרכז הדרכות עשיר בסרטונים ועוד. (ניתן לשדרג את החבילה בכל שלב)
• אחסון האתר לשנה בשרתים של בזק בינלאומי (1200 ₪ לכל שנה נוספת)
• דומיין (שם מתחם)
• עמוד נחיתה
• סרטון וידאו
• דף מכירה
• ארבעה מפגשי הדרכה בני שעה וחצי כל אחד
• מודעת מילים בגוגל בשווי 500 ₪

להתראות ממש בקרוב!
אלי טויסטר
מנהל האתר שלך
ב- ToysterMedia
 


 


הסרטון והטופס פונים אליך וגם אלייך ללא כל התחייבות מצדכם
מילוי הטופס אינו כרוך בתשלום
הפרטים שיתקבלו ישמרו במערכת ולא ימסרו בשום שלב לצד שלישי
המחירים המוצגים אינם כוללים מע"מ