עברית English    
   
 

כניסת             
לקוחות            

                                                                                                                                                                   
                                     דוא"ל      
                           elitoy@gmail.com
                          טל. 054-4602-765
                                   או שלחו 
                              טופס יצירת קשר                    
                     
      מיתוג    מסך   דפוס איור  אמנות תחנת העיצוב של אלי טויסטר

 
המקום שלכם
גם אם הצד ה״משרדי״ בעבודתכם זניח ומרבית מזמנכם אתם בפגישות בחוץ, חשוב שתיצרו לעצמכם סביבת עבודה, מסודרת, נקייה, נעימה ומזמינה. נהלו משם את שיחות הטלפון, ארגנו שם את הניירת ואם אפשרי, נהלו שם את פגישותיכם. עיבדו ואל תאכלו, תשחקו, או תישנו שם. לבני הבית צריך להיות ברור שאין להם גישה לסביבת העבודה שלכם ומצד שני אתם, אל תפזרו את ה״עבודה״ שלכם ברחבי הבית. אם אין לכם אפשרות ליצור סביבת עבודה בבית העלו את הנושא בקבוצתכם ובידקו את האפשרות לשכור חלל יחד עם אנשים נוספים.

  להיות הבוס של עצמי
אם הייתם מעסיקים עובד שהיה מזלזל, מדבר בטלפון עם חברים וגולש כל היום ברשתות חברתיות, הייתם מפטרים אותו, נכון? עכשיו, אתם העובד וגם ה״בוס״. אל תוותרו לעצמכם, גם אם אתם בבית, עיברו למצב ״עבודה״, ואל תתביישו לומר לחברים או למשפחה שאתם עובדים ולא יכולים להתפנות עבורם.

לקום לעבודה
קומו בבוקר בשעה שקבעתם לעצמכם מראש, התלבשו כמו שהייתם מתלבשים לעבודה במשרד גם אם אין לכם כוונה להפגש עם אף אחד באותו יום. קחו את עצמכם ברצינות ואחרים ישיבו באותו מטבע.

עבודה  עם יומן (רצוי דיגיטלי)
גם אם נידמה לכם שכל המשימות זכורות לכם, רישמו אותן ביומן, עדיף דיגיטלי, כך שתוכלו להזיז קדימה משימות שלא בוצעו. יומן יעזור לכם ליצור סדר יום מובנה ולנסח לעצמכם כללים. אל תהססו להכניס ליומן כל משימה קטנה כגדולה, אישית או מקצועית. סמנו אותן בהתאם לסוגן ו/או חשיבותן.

תיזמון משימות
תוכנות לתזמון משימות (כמו Desktop Task Timer ) יכולות לעזור לכם להתמקד וגם לתת פרספקטיבה אמיתית על משך הזמן המושקע בכל משימה. בדרך זו אתם עשויים למשל לגלות שיש משימות שפשוט אין טעם להתעסק בהן.יש לכם מה תגובות? הוסיפו אותן כאן...


 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...